Aromaterapie proti rakovině a detox

Praha - ZRUŠEN

 
 
 
 

Milí,

protože se již delší dobu pohybuji mezi „zdravými a nemocnými", shledávám, že preparáty a rady pana Karla Hadka a paní Michaely Švorcové jsou nedocenitelné. Postupně mi do sebe zapadají různé informace, které jsem získala na kurzu AROMATERAPIE, tak i dalším studiem jiných oborů alternativní medicíny. Již delší dobu se zabývám pomocí přírodních prostředků zmírnit či zamezit projevům té nejzákeřnější choroby RAKOVINĚ A JINÝM VÁŽNÝM CHOROBÁM.

Pan Karel Hadek i paní Michaela Švorcová nám nabízí velké množství preparátů, které mnohé ovlivní. Ať jsou to éterické oleje např. ČESNEKOVÝ, ČAJOVNÍKOVÝ, HŘEBÍČKOVÝ, PEPŘOVÝ, PETRŽELOVÝ a další. Můžeme od nich získat rostlinné oleje a olejové maceráty, které mají potravinářskou kvalitu; AVOKÁDOVÝ, DÝŇOVÝ, Z MERUŇKOVÝCH PECEK, ALOE VERA atd. Proto bych Vám ráda se svou kolegyní předala další informace, které jistě oceníte, jako jsme to ocenily my dvě.

Další překvapení Vás čeká v podobě potravinových doplňků, se kterými se dá báječně kombinovat strava, a prevence i zimních nemocí je jimi dána. Vynikající VITAMIN C v té nejčistší podobě, GELOVÉ KAPSLE, které umožní strávit jak nepříjemné ostré chutě třeba CANDIÖLU, ale i pampelišky a jiných produktů přírody. ELEUTHEROCOCC má své nezastupitelné místo v celkové pomoci organismu - vybudování T - lymfocytů, kteří bojují za nás. Jeho využití je dalekosáhlé.

To, co nám pan Hadek sdělil o éterickém JALOVCOVÉM OLEJI, je stále platné v detoxikační péči o celé tělo, včetně použití přípravků na ošetření dutiny ústní, ZUBNÍHO OLEJE, KARIOSANU a HALITOSANU.

Stále se opakující rady s OPALOVACÍMI OLEJI, jsou potvrzené zkušenostmi, proto je péče o pokožku v létě i v zimě nutná.

Nesmíme zapomenout na zevní ochranu CANDISANEM, INTIMNÍ KOSMETIKOU HY - INTIM SET, ale i DALŠÍMI KRÉMY A PŘÍRODNÍMI DEODORANTY - HAPPY DEO. Zájem paní Švorcové a pana Hadka se nesoustřeďuje jen na člověka, ale pojali i péči o naše mazlíčky a zaneřáděná příroda pesticidy a dalšími jedy jim není vůbec lhostejná. To potvrzuje nabídka AROMAFAUNY a AROMAFLORY. Jen oblíbený ORANGE - SANITOL má mnoho způsobů využití.

Na kurzu budou informace o novodobé vodíkové terapii, kterou si můžete sami, díky preparátům pana Hadka, jednoduše připravit.

V další kosmetické péči o celé tělo, které potřebuje očistu, budou připomenuty KOUPELOVÉ a SPRCHOVÉ OLEJE. Ty mají velký podíl na detoxikaci.

Ukázky detoxikační péče, příprava a kombinace preparátů pana Hadka i vzájemná komunikace bude jistě velmi obohacující. Kdybychom pomohli zachránit jeden život, naše snaha nebyla marná.

 

PŘIHLÁŠKA:

kurzypraha@seznam.cznebo využijte záložky viz. výše s názvem napište námUvěďte své jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

cena: 2.000 Kč
číslo účtu: 1240447017 / 3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a termín kurzu

Platbu proveďte po potvrzení registrace a dle pokynu uvedeného v emailu. V případě, že platba nebude do uvedeného data uhrazena, Vaše registrace bude stornována. V případě Vaší nepřítomnosti platba propadne.

 

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM: 
Sobota   9:00 – cca 17:00 hodin (8:30 - 9:00 registrace účastníků),
Neděle   9:00 – cca 17:00 hodin

 

MÍSTO KONÁNÍ:   

Karlínské náměstí 238/6, Praha 8 - Karlín, 4. patro (3. patra výtahem a do 4. patra pěšky), pracovna Ženy s.r.o.

Metro Florenc (B, C), z Florence pojedete jednu zastávku tramvají č. 3, 8 nebo 24. Zastávka se jmenuje Karlínské náměstí, půjdete po směru jízdy tramvaje z které jste vystoupili, přejdete dva přechody vedle parku a dáte se ulicí doprava. Minete poštu a vchod do domu s číslem 238/6 je poslední blokový dům s nadpisem Butique Chantal, zvonek do pracovny označen Ženy s.r.o.

Ubytování ani parkování není zajištěno !!

 

S SEBOU SI VEZMĚTE:
Pohodlné oblečení, blok, psací potřeby a přezůvky.


STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza. Klasické i vegetariánské restaurace jsou v blízkém okolí.