Roční seminář aromaterapie s Karlem Hadkem

 

 

 

Jde především o shrnutí nových poznatků v aromaterapii za poslední rok. Jedná se o seminář, během kterého Vás pan Karel Hadek seznámí s novými preparáty a jejich výsledky. Účastníci semináře se naučí aplikovat aromaterapeutickou olejovou kosmetiku na pokožku a získají znalosti o složení a míchání éterických olejů.


Seminář je vždy zakončen předáním certifikátů.

 

PŘIHLÁŠKA:

kurzypraha@seznam.cz, nebo využijte záložky viz. výše s názvem napište nám. Uvěďte své jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

cena: 2.400 Kč
číslo účtu: 1240447017 / 3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a termín kurzu

Platbu proveďte po potvrzení registrace a dle pokynu uvedeného v emailu. V případě, že platba nebude uhrazena, Vaše registrace propadne. V případě Vaší nepřítomnosti je platba nevratná.

 

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM: 
Neděle 9:00 hod. - cca 17:00 hod. 

 

MÍSTO KONÁNÍ:   

Karlínské náměstí 238/6, Praha 8 - Karlín, 4. patro (3. patra výtahem a do 4. patra pěšky), pracovna Ženy s.r.o.
Metro Florenc (B, C), z Florence pojedete jednu zastávku tramvají č. 3, 8 nebo 24. Zastávka se jmenuje Karlínské náměstí, půjdete po směru jízdy tramvaje z které jste vystoupili, přejdete dva přechody vedle parku a dáte se ulicí doprava. Minete poštu a vchod do domu s číslem 238/6 je poslední blokový dům s nadpisem Butique Chantal, zvonek do pracovny označen Ženy s.r.o.

UBYTOVÁNÍ ani parkování není zajištěno !!


S SEBOU SI VEZMĚTE:
Pohodlné oblečení, blok, psací potřeby a přezůvky.


STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza. Klasické i vegetariánské restaurace jsou v blízkém okolí.

PRO ZÁJEMCE MOŽNOST VÝHODNÉHO NÁKUPU:
Na kurzu bude možnost zakoupení drobných masérských pomůcek a vysoce kvalitních preparátů Karla Hadka za mimořádně výhodné ceny (kurzovní sleva až 40%).