Speciální léčebná péče o nohy s aromaterapií 

s Bc. Drahomírou Vaculovou, Dis.

Praha 27.- 28.02.2016

 
 
Milí vyznavači aromaterapie a alternativních metod v péči o tělo své i svých blízkých. Nabízíme další oblíbený KURZ PRAKTICKÉ AROMATERAPIE zaměřený na NOHY, OČI, AKUTNÍ POMOC PŘI BOLESTECH ZAD, LYMFATICKÉ PROBLÉMY, POÚRAZOVÉ A CHRONICKÉ STAVY, DECHOVÉ PLICNÍ I REVMATICKÉ POTÍŽE S POUŽITÍM AROMATERAPEUTICKÝCH PŘÍPRAVKŮ pana KARLA HADKA, DOPORUČENÝMI A OVĚŘENÝMI PŘÍPRAVKY JEHO VYNIKAJÍCÍ ERUDOVANÉ SPOLUPRACOVNICE paní MICHAELY ŠVORCOVÉ.
 
Kurz je vhodný nejen pro profesionály, ale i pro laiky. Vzájemná komunikace obohatí i nás.
 
Informace a ukázky které se nevejdou do Pokračovacího a Ročního kurzu, který jsme pořádali na podzim, shrneme v následném kurzu. 
 
V loňském roce měl tento kurz PRAKTICKÉ AROMATERAPIE velký úspěch a někteří si přáli nejen opakování, ale i rozšíření ukázek. 
 
Rády bychom Vám ukázaly péči o nohy s použitím přípravků - KOUPELOVÝ OLEJ, MASÁŽNÍ OLEJ NA NOHY, na plísně MYKOSAN - N, MYKOSAN - H, celkové detoxikaci organismu s přípravky CANDISAN a CANDIÖL, postřik DEPROFUSS NA NOHY a desinfekce  bot  DEOBOTAS.
 
Zábaly nohou s LYMPHA-PACK speciálním přípravkem. Použití desinfekčního přípravku THYMICON v pedikúře jak přístrojové, tak klasické. Dozvíte se informace o Podologii (Podiatrii), stavbě nohy ukážeme si  nehtová rovnátka, aplikace speciálního přípravku THYMION na bradavice. Některé prvky rychlé pomoci RHB s použitím masážních olejů a speciálních přípravků CAYATERM, včetně pohotovostní masáže a zábalů, míčková metoda, cviky, synchronní masáž, jednoduchou reflexní masáž, prvky akupresury i elektroakupunktury, baňkování, tejpování, lávové kameny, masáže jizev, TENS, biostimulační Laser a ifraterapii s použitím aromaterpeutických přípravků, např. NARBENOL, který se mi velmi osvědčil na jizvy keloidní, ale i čerstvé.
 
Praktické ukázky - měření délky nohou, korekce podpůrnými vložkami, výroba rovnátka na halluxy, cviky a prevence. Ukázka nehtových rovnátek, tejpování.K odstranění starého tejpu se výborně hodí oblíbený ORANGE - SANITOL. Nohy, záda i oči spolu souvisí, proto se dá vhodně zkombinovat prevence či cílená péče.
 
U očí - anatomie oka, oční cviky pro zlepšení zaostření oka, masáže v okolí očních partií očními krémy LECI - CARE, SHEA - CARE R, SHEA - CARE N, která jsou velmi příjemná a pokud jsem mohla sama vyzkoušet i  účinná.
 
Povíme si něco o zdravé výživě a ochutnáte i podpůrný potravinový doplněk ELEUTHEROCOCC. Nezapomeňte si objednat pro nadcházející období také super VITAMÍN C v prášku. Tento antioxydant je nezbytný pro prevenci nejen chřipek, ale i onkologických nemocí.
 
Ukážeme Vám možnosti preventivního vyšetření prsů a možné použití masážního prostředku COSETE.
 
Stále se rozšiřující se nabídky přípravků  a nové možnosti i kombinace použití nám umožňují pomoci sobě i dalším, bez agresivní chemie.
 
Na kurzu  bude  k dispozici Katalog aromaterapeutických preparátů pana Karla Hadka.
 
Setkáváme se s doporučením, abychom žili zdravě, bez zbytečného zatěžování organismu, jedli, pracovali  a odpočívali bez stresů a následných nemocí. Toto je v dnešní hektické době velmi těžké. Někteří lékaři jsou sice erudováni v oblasti ,,západní medicíny" a ve spolupráci s farmaceutickými firmami i motivováni předepisovat kanonádu léků, které někdy více poškodí než pomohou. Je smutné, že se nezamýšlí nad možností, že léky mají mnoho vedlejších účinků a následné poškození jiných orgánů je pak nezvratné.
 
Na kurzu si můžete mnohé vyzkoušet, zakoupit různé rehabilitační pomůcky a doplňky pro vaši práci. 
 
Těšíme se na Vás a jsme rády, že se řady příznivců Aromaterapie a její využití stále rozšiřují.
 
 

PŘIHLÁŠKA:

kurzypraha@seznam.cz, nebo využijte záložky viz. výše s názvem napište nám. Uvěďte své jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

cena: 2.200,- Kč
číslo účtu: 1240447017 / 3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a termín kurzu

Platbu zašlete do čtrnácti dnů ode dne potvrzení registrace. V případě, že platba nebude uhrazena, Vaše registrace propadne. V případě Vaší nepřítomnosti je platba nevratná.

 

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM: 
Sobota 9:00 - cca 17:00 hod. (8:30 - 9:00 hod. registrace účastníků)

Neděle 9:00 - cca 16:00 hod.

 

MÍSTO KONÁNÍ:   
Karlínské náměstí 12/59, Praha 8 - Karlín, 2. patro, č. dveří 202
Metro Florenc (B, C), z Florence je to 1 zastávka tramvají č. 3 a 8. Zastávka se jmenuje Karlínské náměstí, půjdete po směru jízdy tramvaje z které jste vystoupili a po pár metrech zahnete doprava na Karlínské náměstí. Vchod do domu s číslem 12/59 je za restaurací "U Saní".

 

UBYTOVÁNÍ:

Není zajištěno.


S SEBOU SI VEZMĚTE:
Pohodlné oblečení, psací potřeby, přezůvky.


STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza. Klasické i vegetariánské restaurace jsou v blízkém okolí.