Domácí solná jeskyně

 

Domácí solná jeskyně Salin S2 a Salin plus

 

Cena:

SALIN S2 - 1.890,- Kč

SALIN plus - 3.990,- Kč

Náhradní blok SALIN S2 - 790,- Kč

Náhradní blok SALIN plus - 950,- Kč

InSALIN - 880,- Kč

 

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Objednávky: 

Bc. Drahomíra Vaculová, Dis.

tel. +420 737 312 571


Již po staletí jsou známé blahodárné účinky soli. Proto Vám nabízíme unikátní přístroje SALIN S2 a SALIN plus, které pracují stejně, jako solná jeskyně. Je lehce ovladatelný a přenosný. Součástí přístroje je solný filtrační blok, který se při každodenním použití 8-10 hodin, mění jednou za 4-6 měsíců..

Přístroj vytváří klima solné jeskyně a lze jej používat v domácnostech, školkách a školách, zdravotních zařízeních, kancelářích i automobilech. Je určen ke zvýšení imunity u dětí i dospělých, napomáhá léčbě a prevenci onemocnění dýchacích cest, zvyšuje odolnost proti nachlazení, chřipce, astmatu, bronchitidě, snižuje problémy s chrápáním, zároveň má i vliv na různé alergie, akné, lupénku nebo atopický ekzém. Má i všeobecné účinky, zlepšuje ovzduší v místnostech, odstraňuje kouř a eliminuje jakýkoliv nepříjemný zápach. 

V ojedinělých případech se může na začátku objevit zvýraznění jevu kašle. Řídnutí sekretů dýchacího ústrojí aktivuje proces jejich odstranění. Kašel je hlavním mechanismem pro dosažení tohoto procesu. Pokud jsou záchvaty kašle dosti nepříjemné, snižte napětí zařízení na 6 V, případně omezte na začátku dobu používání přístroje. Znovu upozorňujeme, kašel v této souvislosti není sám o sobě alarmujícím faktorem, pokud není příliš intenzivní. 
Každodenní používání se postupně zvyšuje od 1-2 hodiny až na 6-8 hodin a za 2-3 týdny nepříjemné jevy zmizí. V prvních dnech používání přístroje SALIN je množství vyzařované soli ve vzduchu větší a je možné, že všeobecné účinky na dýchací ústroji mohou být intenzivnější.

Nedoporučuje se používat přístroj venku nebo v prostorách s velkou vlhkostí a páry (koupelny,bazény,sauny,sklepy,atd.), v zaprášených prostorách v místnostech s olejových aerosoly (kuchyně). Snižuje se tím doba použití filtračního bloku!

Při používání solné jeskyně nejsou známy žádné kontraindikace ani vedlejší účinky.

 

 

Tyto solné jeskyně dostaly Ocenění ze světové výstavy vynálezů v Ženevě (stříbrná medaile) a Ocenění z výstavy EUKREKA 2002 v Brusselu (zlatá medaile).

 

 

Doporučení:

SALIN S2 - je určen do místnosti o velikosti 30 - 40 m3, umístěte přístroj 0,5-1,2 m od uživatele a 1 m od podlahy nejlépe na úrovni komody. Nejvhodnější použití je na noc 8-10 hodin, kdy naše tělo nejvíce relaxuje a je v klidu.

SALIN plus - je určen do místnosti o velikosti maximálně 150 m3.

 

Osobní inhalátor InSALIN

 

InSALIN se solnými nanokrystaly je malý přenosný inhalátor, který slouží k okamžitému použití při problémech s dýcháním kdykoliv a kdekoliv. Vyvarujte se hlubokým nádechům a uvolnění slin do inhalátoru InSALIN.

Do inhalátoru InSALIN se náplň nedoplňuje. Vydrží přibližně 2-5 let dle intenzity používání.