Základní kurz aromaterapie s Karlem Hadkem

15. - 17. 3. 2019 

 

Zveme Vás na prodloužený víkendový základní kurz aromaterapie. Kurz je určen nejen pro kosmetičky, maséry ale i pro ostatní zájemce o příjemnou a kvalitní péči o tělo i celkovou osobnost člověka. Na kurzu přednáší legenda české aromaterapie pan Karel Hadek. V doprovodu s ním přijede také zkušená kosmetička a ředitelka společnosti Michaela Švorcová, která Vám též poskytne své zkušenosti z oblasti aromaterapie.

AROMATERAPIE:
Aromaterapie je působení na naše tělo a duši prostřednictvím aromatických tzv. esenciálních olejů, získávaných z rostlin. Nacházejí se v různých částech rostlin jako jsou květy, listy, plody a další. Získávají se různými metodami – destilací, lisováním a jinými, které se volí tak, aby se zachovalo co nejvíc účinných látek v jejich původní podobě. Aromatické oleje se používají různými způsoby a to nejčastěji formou inhalace (aromalampa, sauna, inhalátory, odpařovače) anebo zevně formou masáže, případně jako součást kvalitních kosmetických přípravků.


KDO JE PAN KAREL HADEK:
Začal působit v polovině osmdesátých let v Taufkirchenu u Mnichova v SRN a brzy se propracoval mezi nejvýznamnější evropské společnosti zabývající se laboratorním výzkumem a vlastní výrobou aromaterapeutické olejové kosmetiky. O kvalitě jeho přípravků svědčí fakt, že se okamžitě prosadily i na západních, kosmetikou přesycených trzích. V roce 1990 s ní začal v širokém měřítku seznamovat i tehdejší československou veřejnost Za prvních deset let své existence firma KH proškolil přes pět tisíc profesionálních pracovníků – kosmetiček, maserů, lidí z rehabilitačních center, lékařů a dalších.OBSAH KURZU:

1) Úvod – seznámení s historií kosmetiky a aromaterapie ve vztahu k dnešku.
2) Vývoj kosmetiky, její poslání a využití.
3) Aromaterapie jako životní nastavení a její možnosti.
4) Kosmetika a „antikosmetika“.
5) Přírodní, vysoce kvalitní éterické oleje jako účinné látky v kosmetických
    preparátech.
6) Kvalitní rostlinné oleje jako vhodné nosiče éterických olejů.
7) Možnosti aplikace aromaterapeutických preparátů v kosmetice, při:
            - masážích
            - rehabilitaci
            - léčení každodenním domácím použití
8) Seznámení s účinky éterických olejů v různých preparátech a jejich praktické použití.
9) Aromaterapie nejen pro krásu, ale i zdraví.
10) Diskuze
11) Zakončení – předání certifikátu o absolvování kurzu


PŘIHLÁŠKA:
kurzypraha@seznam.cz, nebo využijte záložky viz. výše s názvem napište nám. Uvěďte své jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu.

 

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM:
Pátek   9:00 – cca 18:00 hod. 
Sobota 9:00 – cca 18:00 hod.
Neděle 9:00 – cca 16:00 hod.


PLATEBNÍ PODMÍNKY:

cena: 3.200 Kč
číslo účtu: 1240447017 / 3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a termín kurzu

Platbu zašlete do termínu uvedeného v emailu o potvrzení registrace. V případě, že platba nebude uhrazena, Vaše registrace bude stornována. Kurzovné bude vráceno pouze v případě změny termínu nebo zrušení kurzu. V případě Vaší nepřítomnosti, je platba nevratná.

 

MÍSTO KONÁNÍ:   

Karlínské náměstí 238/6, Praha 8 - Karlín, 4. patro (3. patra výtahem a do 4. patra pěšky), pracovna Ženy s.r.o.

Metro Florenc (B, C), z Florence pojedete jednu zastávku tramvají č. 3, 8 nebo 24. Zastávka se jmenuje Karlínské náměstí, půjdete po směru jízdy tramvaje z které jste vystoupili, přejdete dva přechody vedle parku a dáte se ulicí doprava. Minete poštu a vchod do domu s číslem 238/6 je poslední blokový dům s nadpisem Butique Chantal, zvonek do pracovny označen Ženy s.r.o.

S sebou blok a psaní potřeby, pro pohodlí si s sebou můžete vzít i přezůvky.

Ubytování ani parkování není zajištěno.

 

STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza. Klasické i vegetariánské restaurace jsou v blízkém okolí.

 


PRO ZÁJEMCE MOŽNOST VÝHODNÉHO NÁKUPU:
Na kurzu bude možnost zakoupení drobných masérských pomůcek a vysoce kvalitních preparátů Karla Hadka za mimořádně výhodné ceny (kurzovní sleva až 40%).