Pokračovací kurz aromaterapie s Karlem Hadkem

3. - 4. 11. 2018

 

V navazujícím kurzu se seznámíte s kvalitními požadavky, vlastnostmi a účinky rostlinných olejů, které v aromaterapii slouží jako základní nosiče účinných látek. Dále se seznámíte s jednotlivými éterickými oleji a jejich chemismem. Náplní tohoto kurzu je též pojednání o vhodném dávkování éterických olejů do základních krémů a olejů při míchání vlastních preparátů. Získané poznatky zhodnotíte mícháním vlastních preparátů za pomoci základního krému a základního oleje.

 
PŘIHLÁŠKA:

kurzypraha@seznam.cz, nebo využijte záložky viz. výše s názvem napište nám. Uvěďte své jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

cena: 2.900 Kč
číslo účtu: 1240447017 / 3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a termín kurzu

Platbu proveďte po potvrzení registrace a dle pokynu uvedeného v emailu. V případě, že platba nebude do uvedeného data uhrazena, Vaše registrace propadne. Kurzovné bude vráceno pouze v případě změny termínu nebo zrušení kurzu. V případě Vaší nepřítomnosti je platba nevratná.

 

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM: 
Sobota   9:00 – cca 18:30 - 19:00 hod 
Neděle   9:00 – cca 17:00 - 18:00 hod

 

MÍSTO KONÁNÍ:   

Karlínské náměstí 238/6, Praha 8 - Karlín, 4. patro (3. patra výtahem a do 4. patra pěšky), pracovna Ženy s.r.o.
Metro Florenc (B, C), z Florence pojedete jednu zastávku tramvají č. 3, 8 nebo 24. Zastávka se jmenuje Karlínské náměstí, půjdete po směru jízdy tramvaje z které jste vystoupili, přejdete dva přechody vedle parku a dáte se ulicí doprava. Minete poštu a vchod do domu s číslem 238/6 je poslední blokový dům s nadpisem Butique Chantal, zvonek do pracovny označen Ženy s.r.o.

UBYTOVÁNÍ ani parkování není zajištěno !!

 

S SEBOU SI VEZMĚTE:
Pohodlné oblečení, blok, psací potřeby a přezůvky.


STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza. Klasické i vegetariánské restaurace jsou v blízkém okolí.

PRO ZÁJEMCE MOŽNOST VÝHODNÉHO NÁKUPU:
Na kurzu bude možnost zakoupení drobných masérských pomůcek a vysoce kvalitních preparátů Karla Hadka za mimořádně výhodné ceny (kurzovní sleva až 40%).

________________________________________________________________________________________________________________