Speciální léčebná péče o tělo, nohy a prevence rakoviny s aromaterapií 

s Bc. Drahomírou Vaculovou, Dis.

Praha - ZRUŠEN

 

Vážení příznivci Aromaterapie

 

Konečně Vám nabízíme dlouho slibovaný doplňkový kurz SPECIÁLNÍ A LÉČEBNÁ PÉČE O TĚLO, NOHY A PREVENCE RAKOVINY S AROMATERAPIÍ  A BYLINNÝMI PREPARÁTY. 

Obsah kurzu:

Ukážeme si synchronní a pohotovostní masáže těla, řekneme si, které masážní oleje jak  použít, vyzkoušíte si vakuové a nebo silikonové baňkování, elektroakupunkturu, míčkování, vakuovou masáž nohou a rukou. Vyšetření prsů pomocí speciálního přístroje- prevence rakoviny a seznámení s preparáty k Vaší prevenci i léčbě tohoto vážného onemocnění. Doplnění knižními ukázkami a zkušenostmi, zdravotní masáže - cílené na různé problémy celého těla. Metoda TENS speciální terapie vhodná pro většinu osob. Dále seznámení s přípravky, ukázka přístrojové pedikúry, reflexní masáže, podpora klenby nožní, ukázka výroby meziprstních rovnátek, podnehtové podložky, prevence halluxů (vbočených palců), kladívkovitých prstů, odstranění kuřích ok, zábaly, ukázka rovnátek na zarostlé nehty, diabetická noha, bradavice, mykózy nehtové i kožní, lymfodrenáž ruční i přístrojová masáž, míčkování, baňkování, lávové kameny, laser terapie a jiné světelné terapie, magnetoterapie, speciální vložky do bot, péče a prevence o potivé nohy, péče o boty a ponožky, nehty a nehtové valy, otlaky a popraskané paty, koupele nohou a střiky proti otokům a prevenci křečových žil, autolymfodrenáž a pohotovostní automasáž. Ukázky vibrační masáže TENS a antistresové masáže, speciální infra lůžkové masáže, pohotovostní masáže pro klienty a přátele, měření délky dolních končetin, použití reflexního masážního přístroje na nohy, cviky s míčky a gumou. 

Všichni účastníci si mohou osobně vyzkoušet, pokud budou chtít, všechny moderní techniky a zároveň si rozšířit znalosti v péči tělo a nohy. Dáme Vám možnost seznámit se knihami, které velmi dobře přispívají k Vašemu rozvoji. Další informace - Vítkův rehabilitační chodník a Kneippova metoda, podologie - podiatri.

Na odborný kurz Vás zvou  Vaculová Drahomíra a Martínková Hana

 
 

PŘIHLÁŠKA:

kurzypraha@seznam.cz, nebo využijte záložky viz. výše s názvem napište nám. Uvěďte své jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

cena: 2.600 Kč
číslo účtu: 1240447017 / 3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a termín kurzu

Platbu zašlete do čtrnácti dnů ode dne potvrzení registrace. V případě, že platba nebude uhrazena, Vaše registrace propadne. Kurzovné bude vráceno pouze v případě změny termínu nebo zrušení kurzu. V případě Vaší nepřítomnosti je platba nevratná.

 

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM: 
Sobota 9:00 - cca 17:00 hod. (8:30 - 9:00 hod. registrace účastníků)

Neděle 9:00 - cca 16:00 hod.

 

MÍSTO KONÁNÍ:   
Karlínské náměstí 12/59, Praha 8 - Karlín, 2. patro, č. dveří 202
Metro Florenc (B, C), z Florence je to 1 zastávka tramvají č. 3 a 8. Zastávka se jmenuje Karlínské náměstí, půjdete po směru jízdy tramvaje z které jste vystoupili a po pár metrech zahnete doprava na Karlínské náměstí. Vchod do domu s číslem 12/59 je za restaurací "U Saní".

 

UBYTOVÁNÍ A PARKOVÁNÍ:

Není zajištěno.


S SEBOU SI VEZMĚTE:
Pohodlné oblečení, psací potřeby, přezůvky.


STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza. Klasické i vegetariánské restaurace jsou v blízkém okolí.